Wszyscy wiedzą, że aby być zdrowym należy musowo jeść. Bez ciągłego jedzenia ponoć umrzemy albo co najmniej rozchorujemy. Tego uczą w szkołach już od maleńkości, a w domach bywa jeszcze gorzej, bo niektóre dzieci są wręcz bite aby jadły, albo dla odmiany przekupywane argumentem emocjonalnym typu  ” teraz łyżeczkę za mamusię, teraz za tatusia”. Niemal nikt jednak nie wie, że aby być jeszcze zdrowszym niż przeciętny zdrowy czyli super-hiper i całkowicie przewlekle zdrowym trzeba… pościć. Przynajmniej od czasu do czasu.

Na temat postu panuje jednak wiele mitów i generalnie ludziom brakuje wiedzy na temat jego dobroczynnego działania na ludzki organizm leczącego praktycznie wszystkie możliwe choroby. Przeczytasz o nich artykule: http://www.akademiawitalnosci.pl/5-mitow-na-temat-postu-i-cenny-wyklad-fachowca-dr-ewy-dabrowskiej/

Pani doktor Ewa Dąbrowska, autorka postu owocowo-warzywnego cierpliwie tłumaczy skąd się biorą choroby degeneracyjne, jakie mechanizmy (i dlaczego) uruchamia post. Podaje też przykłady ze swojej długoletniej praktyki oraz praktyki innych ośrodków ( m.in. w Rosji i Niemczech) leczących pacjentów postem. Wyjaśnia co wolno jeść podczas tego postu a czego nie. Jak często i jak długo powinniśmy pościć aby zagwarantować sobie pełnię zdrowia i długowieczność? I jak odżywiać się po zakończeniu postu aby do końca naszego (ponadprzeciętnie długiego!) życia być przewlekle zdrowym.

Wykład trwa 3 godziny (2 filmy po ok. 1,5 godz. każdy). Dla osób, które chcą mieć na piśmie całą treść wykładu aby np. wydrukować sobie cały wykład i przedyskutować lub podzielić się nim z cierpiącymi osobami bliskimi jak również móc zawsze zajrzeć do treści wykładu BEZ gorączkowego poszukiwania odpowiedniego fragmentu długiego trzygodzinnego nagrania – przygotowałam w pliku pdf kompletny transkrypt całego wykładu (wykład + ok. 100 przezroczy) dostępny za drobną opłatą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Cena kompletnego transkryptu z tego wykładu to 7,90 zł.

kup teraz dąbrowska 
 

dotpay

Jak zapłacić za opracowanie:

1. Zapłać online poprzez bezpieczną platformę płatniczą Dotpay – szybkim przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą klikając tutaj (wpisz proszę ID sprzedawcy 33105, kwotę 7,90 zł oraz opis transakcji „Transkrypt wykładu dr Dąbrowskiej”), plik z materiałami zostanie wysłany na adres e-mail wpisany przez Ciebie podczas dokonywania płatności. Dostęp do pliku zostanie wysłany na Twój adres e-mail w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.

2. Zapłać klasycznym przelewem na konto autorki: Marlena Bhandari

50102055581111151408300033 wpisując w tytule przelewu nazwę pliku „Transkrypt wykładu dr Dąbrowskiej”  oraz Twój adres mailowy na jaki mam Ci wysłać plik. Dostęp do pliku zostanie wysłany na Twój adres e-mail w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.